Pathfinder Duels – CCG Turn On The Head | گیفت کارتدر Pathfinder Duels، بازیکنان با استفاده خرید گیفت کارت اپل فرمول بازی استاندارد لحظه ای، کارت دوئل یکدیگر را نبرد می کنند. شما عرشه خود را با استفاده خرید گیفت کارت اپل یک تنه خرید گیفت کارت اپل شخصیت ها خرید گیفت کارت اپل جادوها خرید گیفت کارت اپل Pathfinder ساختید، سپس با استفاده خرید گیفت کارت اپل مانا استاندارد در هر سیستم به نوبه خود مبارزه کنید که Hearthstone خرید گیفت کارت اپل سایر بازی های مشابه محبوب شده اند.

با این حال، با تغییر هیئت مدیره بازی، Pathfinder Duels موفق به تغییر این ژانر شده ساخت اپل آیدی. قبلا، در سایر تکرارهای ژانر CCG، شما در حال بازی در موجودات خود یا هیولاها (یا هر چیز دیگری که کارت های ارزشمند خود را در بازی می گذارید) در هیئت مدیره بازی می کنید، موقعیت های آنها بیشتر بی اهمیت ساخت اپل آیدی

YouTube

بدون شرح

در Pathfinder Duels، با این حال، شما تنها می توانید موجودات خرید گیفت کارت اپل جادوها را روی ۶ کاشی قرار دهید، هر عدد به طور خطی. منظور شما موجودات خود را تعیین نمی نه نه تنها دستور بازی خود را، بلکه نظم اثرات آن رخ می دهد، خرید گیفت کارت اپل همچنین به عنوان کسانی که آنها حمله می کنند. موجودات همواره به مخلوقی که به طور مخالف آنها هستند حمله می کنند خرید گیفت کارت اپل تنها در نهایت قهرمان دشمن را شکست می دهند، زمانی که هیچ راهی در مسیر آنها وجود ندارد.

این بازی یک عنصر تاکتیکی متفاوتی ساخت اپل آیدی، همانطور که در حال حاضر نیاز به دائمی مدیریت آنچه که در حال بازی هستید، هر دو برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل دشمنان مناسب خرید گیفت کارت اپل ارسال مقادیر بالایی خرید گیفت کارت اپل آسیب به محل مناسب ساخت اپل آیدی.

به نظر می رسد دشمنان به جای اثبات یک چالش کوچک برای غلبه بر شما هیچ گونه آسیبی سازگار یا واقعی نداشته باشند.

به نوبه خود، شما موجودات خود را خرید گیفت کارت اپل جادوها در ۶ مکان در هیئت مدیره بازی می کنید، امیدوار ساخت اپل آیدی که دشمن خود را خرید گیفت کارت اپل بین ببرید. دوچشمی Pathfinder نیز انحراف خرید گیفت کارت اپل هنجار را با داشتن بازیکنان در حال چرخش خود را در همان زمان طول می کشد؛ این بدان معنی ساخت اپل آیدی که هر نوبت با مقدار سالم حدس زدن به آنچه که دشمن می خواهد بازی کند پر شده ساخت اپل آیدی. این می تواند در هر زمان تحریک کننده باشد، زیرا می تواند احساس کند که بازیکن به طور کامل در برابر حرکت شما بدون معنی ساخت اپل آیدی.

در برخی موارد، با این حال، این کاملا واضح ساخت اپل آیدی که هنگام برخورد با AI، آنها قطعا می توانند ببینند که چه کاری انجام می دهند خرید گیفت کارت اپل ظاهرا تلاش برای مقابله با شما هستند. هیچ چیز بدتر خرید گیفت کارت اپل تماشای تقلب AI علیه شما نیست خرید گیفت کارت اپل به خاطر آن شما را ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم.

چرخه سفارش کارت متناوب در هیئت مدیره بازی جدید خرید گیفت کارت اپل جالب را نگه می دارد، اگر کمی دردناک خرید گیفت کارت اپل تصادفی احساس می خرید گیفت کارت پلی استیشن، خرید گیفت کارت اپل طریق فشار ثابت که نمی دانید دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد. در سایر بازی های این نوع مانند Hearthstone، شما به وضوح می توانید ببینید که دشمن به نوبه خود چگونه بازی می کند خرید گیفت کارت اپل آماده مبارزه با آن می خرید گیفت کارت پلی استیشن. در ضربات پنالتی، هرچند، حدس می زنم که چه اتفاقی می افتد.

به نظر نمی رسد که دشمنان به هیچ وجه آسیب های سازگار یا واقعی را به جای اثبات یک چالش کوچک برای شما برای غلبه بر آن نگذارند.

اثر این بازی بر روی گیم پلی نهایی این ساخت اپل آیدی که به فهم کلاهبرداری متا تبدیل می خرید گیفت کارت پلی استیشن – چه عرشه های رایج مردم بازی می کنند خرید گیفت کارت اپل چه بهتر که بتوان آنها را مقابله کرد، خرید گیفت کارت اپل همچنین شناسایی آنها خرید گیفت کارت اپل سپس استفاده خرید گیفت کارت اپل استراتژی هایی برای ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم آنها.

Pathfinder Duels یک بازی ساخت اپل آیدی که تلاش می کند سبک ژیمناستیک CCG را به سوی خواسته های خود تغییر دهد – به یک بازیکن سالم نیاز دارد خرید گیفت کارت اپل یک جامعه بسیار فعال برای رسیدن به آن ساخت اپل آیدی، اما هنگامی که این کار را انجام می دهد، بزرگان

امتیاز ما

مشاغل مضرات
هیچکدام در حالیکه در حال چرخش ساخت اپل آیدی، بازیکن احساس میکند که نمیتواند با دشمن مقابله کند.

                        

                                

                        

امتیاز
۷٫۵ / ۱۰

Dell Pathfinder (رایگان + ، فروشگاه App) →


Dell Pathfinder (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*