Pavilion – A مدرن M.C. نقاشی Escher در کف دست خود | گیفت کارت

[ad_1]

با وجود محدود کردن ورودی های شما به صرفه جویی در جهان خرید گیفت کارت اپل مدیریت موجودی کم، Pavilion شما را در کنار مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل پازل های زیبا ارائه شده در دنیای انتزاعی ظریف فرو ریختن اگر طرفدار هنر در Bastion Supergiant هستید، پس شما برای درمان واقعی هستید. زاویه دوربین ایزومتریک به طور کامل مورد استفاده قرار میگیرد، با پازل که اغلب با دستکاری محتاطانه محیط زیست جهت هدایت شخصیت اصلی بازی مطابقت دارد.

خرید گیفت کارت اپل بله، شما این حق را می خوانید – شما راهنمای شخصیت اصلی، اما او را کنترل کنید. Visiontrick تصمیم گرفته ساخت اپل آیدی که آنها را به دیدگاه "شخص چهارم" بسپارد خرید گیفت کارت اپل در حالی که عمدتا به این معنی ساخت اپل آیدی که انسان را به جایی می برد که به آن نیاز دارد، بسیار موثر عمل می کند. این نوعی مانند هدایت یک حیوان خانگی ساخت اپل آیدی، زیرا آنها به طور کامل به اهداف خود نمیرسند، اما به بهترین نحو میتوانند پی ببرند.

YouTube

بدون شرح

این امر می تواند به نفع شما باشد یا اینکه به شما آسیب برساند، زیرا قهرمان به صورت خودکار در جهان حرکت می کند خرید گیفت کارت اپل برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل درست بودن زمان خود، به شما کمک می کند. خوشبختانه، پازل ها عفو هستند، اما هنوز هم با استفاده خرید گیفت کارت اپل برخی خرید گیفت کارت اپل سلول های مغزی، به جای صرفنظر کردن خرید گیفت کارت اپل موارد در اشیاء مختلف تا زمانی که چیزی کار می کنند، ضروری ساخت اپل آیدی. در عین حال، جهان اطراف شما یک فضای زندگی، فضای تنفس با باران خرید گیفت کارت اپل سپیده دم ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل فضای ۲٫۵ گیگاهرتزی برخوردار ساخت اپل آیدی.

هر اینچ خرید گیفت کارت اپل سینمای خانگی، همانند پر جنب خرید گیفت کارت اپل جوش، با تنهای تنهایی خرید گیفت کارت اپل چوب های چوبی زمزمه می خرید گیفت کارت پلی استیشن. این یک بازی با دارایی های سهام صوتی یا یک تماس تلفنی نیست، بلکه یک تجربه شنوایی واقعی ساخت اپل آیدی. این تلاش آشکار خرید گیفت کارت اپل فوق العاده ساخت اپل آیدی.

جهان اطراف شما یک فضای زنده خرید گیفت کارت اپل تنفس با باران خرید گیفت کارت اپل سپیده دم ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل فضایی استثنایی ۲٫۵D برخوردار ساخت اپل آیدی

تنها جنبه ای که ممکن ساخت اپل آیدی برای برخی روشن باشد این ساخت اپل آیدی که Pavilion هیچ کاری را برای شنیدن انجام نمی دهد تا دست شما را نگه دارد. هیچ آموزش آشکاری وجود ندارد، هرچند بازی به شدت به مکانیک های مختلف آن می آموزد. داستان نیز بی ادعا ارائه شده ساخت اپل آیدی، تا تعطیلات خود را ترک کرده ساخت اپل آیدی.

اگر شما عاشق جزئیات جزئی هستید، این برای شما مناسب ساخت اپل آیدی. اگر نه، پس خرید گیفت کارت اپل آن غرفه ، بسیاری خرید گیفت کارت اپل مزخرفات انتزاعی با هیچ معنایی واقعی برای شما وجود نخواهد داشت. این یک بازی ساخت اپل آیدی که در آن تجربه را برای خودتان انجام می دهید، در قدم اول با هدایت Visiontrick.

Pavilion همان چیزی ساخت اپل آیدی که اکثر بازی های پازل امیدوار هستند. این یک سفر به یاد ماندنی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل باید در کنار دره یادبود برگزار خرید گیفت کارت پلی استیشن. باید برای بازیکنان iOS به دنبال چیز مغزی خرید گیفت کارت اپل خشنود باشد.

امتیاز ما

فواید مخالف
پازل های بزرگ، تصاویر زرق خرید گیفت کارت اپل برق دار، طراحی صدای زیبا خرید گیفت کارت اپل کنترل های صاف. فقدان دستکاری خرید گیفت کارت اپل گفتار گفتاری ممکن ساخت اپل آیدی برای بعضی ناامید کننده باشد.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۵/۱۰

غرفه: ویرایش لمسی ($ ۳٫۹۹، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*