Perspecto – Cursed By Sliders | گیفت کارتدر Perspecto، شما با شکل دیگری ارائه میشوید که هر کدام خرید گیفت کارت اپل سطوح معمولا رنگی ساخت اپل آیدی. در بالای صفحه، شکل مورد نظر شما ساخت اپل آیدی، بنابراین شما باید به سمت هدف خود حرکت کنید، پیچ خرید گیفت کارت اپل تاب کنید خرید گیفت کارت اپل مانور دهید.

در ابتدا، Perspecto شما فقط در حال حرکت اشکال به بالا خرید گیفت کارت اپل پایین، چپ خرید گیفت کارت اپل راست، تغییر چشم انداز خود را ظرافت، اما پس خرید گیفت کارت اپل چند سطح اول آن یک عنصر پازل به مراتب عمیق تر، بیشتر خسته کننده ساخت اپل آیدی.

YouTube

بدون شرح

اگر یکی خرید گیفت کارت اپل این پازل های کشویی را در حالی که منتظر مادربزرگ خود هستید آماده کنید، بلافاصله خواهید فهمید. همانطور که شما خرید گیفت کارت اپل طریق بازی پیشرفت می کنید، Perspecto خرید گیفت کارت اپل یک بازی تنظیم مجدد ساده، به یک پازل کشویی چند منظوره چند بعدی، تغییر می کند.

شما نه تنها باید اطمینان حاصل کنید که شکل شما مطابق با مثال بالا در جهت گیری ساخت اپل آیدی، حالا شما نیاز دارید که قسمت های خاصی خرید گیفت کارت اپل پازل را در اطراف خود حرکت دهید، به دنبال مسیرهای پیش رانده شده که تمام تجربه را مانند یک مکعب Rubix کوچک شکسته کنید.

حالا شما نیاز دارید که قسمت های خاصی خرید گیفت کارت اپل پازل را در اطراف خود حرکت دهید، به دنبال مسیرهای پیش رفته ای که تمام تجربه را مانند یک مکعب Rubix کوچک شکسته کنید.

برخی خرید گیفت کارت اپل قطعات را می توان منتقل کرد، اما برخی نمی توانند، بنابراین شما مجبور به حرکت قطعات بر اساس آنچه تصمیم گرفته اید که شما قادر به آن هستید. این بسیار ناامید کننده ساخت اپل آیدی، اما همچنین یک نجات دهنده – هر چند آن را آزار دهنده برای پیگیری به فرد دیگر لحن، داشتن تنها یک جهت خاص برای رفتن به این معنی ساخت اپل آیدی که تعداد محدودی خرید گیفت کارت اپل چیزهایی ساخت اپل آیدی که شما می توانید پیچ ​​کردن وجود دارد.

با فرآیند محاکمه خرید گیفت کارت اپل خطا، شما در نهایت به آنجا خواهید رسید.

Perspecto به وضوح به دنبال تسخیر بازیکن با حیرت انگیز خرید گیفت کارت اپل دیدگاه های مختلف ساخت اپل آیدی. چند بار وجود دارد که شما یک پازل را حل کنید خرید گیفت کارت اپل دریافت آن "اوه البته!" لحظه ای. پاسخ درست در اینجا گیفت کارت اپل، شما فقط نیاز به نگاه کردن به آن را خرید گیفت کارت اپل یک زاویه متفاوت به سرانجام آن را دریافت کنید.

این نوع "آه!" دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های پازل در پی ایجاد آن هستند – احساس ناگهانی احساس رضایت با لذت بردن خرید گیفت کارت اپل یک کار خوب انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن. اگر شما خرید گیفت کارت اپل این احساس به عنوان سنج اندازه گیری برای موفقیت در یک بازی پازل استفاده کنید، Perspecto یک موفقیت فوق العاده ساخت اپل آیدی.

هیچ کس هرگز اعتراف نمی کند که واقعا لذت بردن خرید گیفت کارت اپل پازل های کشویی – آنها بازی طراحی شده برای بازی شما فقط چیزی برای انجام دادن ندارید.

با این حال، Perspecto رنج می برد که فراتر خرید گیفت کارت اپل آن به علت تحریک در تلاش برای حل پازل کشویی. هیچ کس هرگز اعتراف به لذت بردن خرید گیفت کارت اپل پازل کشویی – آنها بازی طراحی شده برای بازی زمانی که شما به سادگی هیچ چیز دیگری برای انجام.

واقعیتی که Perspecto تا حد زیادی بر روی پازل های کشویی خود تکیه می کند تا مشکل را به اندازه کافی به آن بدهد، علامت جدی علیه آن ساخت اپل آیدی. هنگام بازی Perspecto، شما می دانید که خرید گیفت کارت اپل خود لذت می برید، می دانید که در پایان به موفقیت می رسیم، اما … شما نیز در فکر حل این پازل کشویی خسته شده اید.

با وجود این، Perspecto یک بازی خوب ساخت اپل آیدی؛ آن را به طور ذاتی به بازیکنان در می آورد خرید گیفت کارت اپل آنها را در مورد خودشان احساس خوبی می کند، به علاوه یک جادوگر دلپذیر خرید گیفت کارت اپل مناسب ساخت اپل آیدی. این فقط یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های اصلی آن یکی خرید گیفت کارت اپل بدترین خرید گیفت کارت اپل خسته کننده ترین پازل هایی ساخت اپل آیدی که تاکنون ساخته شده ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغران منفی
پر خرید گیفت کارت اپل مقدار زیادی آه! لحظات. ساده خرید گیفت کارت اپل ظریف در اصطلاحا آن. استفاده خرید گیفت کارت اپل پازل لغزنده برای مشکل اضافی ذهن بشدت خسته کننده ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۶/۱۰

Perspecto ($ 2.99، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*