PUBG Mobile – یک پورت PC که در واقع کار می کند | گیفت کارتمیدان بازی Player Unknown، یا PUBG Mobile برای موبایل، به نوعی مدیریت تیرانداز پادشاهی تحسین شده را به طور مستقیم به تلفن همراه منتقل می کند. هنگام بازی PUBG در کامپیوتر، دشوار ساخت اپل آیدی تصور کنید که چگونه بر روی زمین توسعه دهندگان می توانند چنین بازی قابل توجهی را در سطح گسترده ای قرار دهند، به محدودیت های محدودی خرید گیفت کارت اپل یک دستگاه تلفن همراه.

به طور شگفت انگیزی، بندر فوق العاده مناسب ساخت اپل آیدی. با توجه به تمام اقدامات انجام شده در نسخه PC بر روی ماوس خرید گیفت کارت اپل صفحه کلید بستگی دارد، این یک چالش قابل درک گیفت کارت اپل که همه چیز ممکن را بر روی UI گوشی محدود قرار دهد.

اقدامات مختلف بین سمت چپ خرید گیفت کارت اپل راست صفحه نمایش تقسیم می شوند. در سمت چپ، کنترل حرکات خرید گیفت کارت اپل آتش، خرید گیفت کارت اپل همچنین موجودی پشتیبان خود را کنترل می کنید، در حالی که در سمت راست کنترل های هدف خود، خرید گیفت کارت اپل همچنین همه crouching خرید گیفت کارت اپل پریدن.

طبیعت چشمگیر ترکیبی خرید گیفت کارت اپل عناصر UI به کنار، همیشه وجود دارد چند مشکل ساخت اپل آیدی.

ماهیت چشمگیر ترکیب عناصر UI کنار، همیشه وجود خواهد داشت چند مشکل

مشکل اولیه با رابط بصری این واقعیت ساخت اپل آیدی که کنترل برای سلاح خود را در هر دو سمت چپ خرید گیفت کارت اپل راست واقع شده ساخت اپل آیدی. دلیل آن این ساخت اپل آیدی که شما می توانید سلاح خود را هر دو هنگام کنترل حرکت خود را با سمت چپ صفحه نمایش، اما همچنین با هدف با سمت راست ساخت اپل آیدی.

این بدان معنی ساخت اپل آیدی که دو دکمه برای سلاح خود را آتش می زنند، بنابراین احتمال اینکه شما به طور تصادفی شلیک کنید هنگامی که شما به معنای دو برابر شدن نیستید

YouTube

بدون شرح

این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که شما موقعیت خود را قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه ممکن ساخت اپل آیدی به معنای آن باشد، به دلیل اینکه یک درخت به طور تصادفی در یک عکس قرار می دهید، نشان می دهد.

علیرغم این موضوع UI – یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های بسیاری خرید گیفت کارت اپل پورت های کامپیوتر مانند این ساخت اپل آیدی – بازی، همانطور که در PUBG بر روی کامپیوتر، فوق العاده ساخت اپل آیدی.

تفاوت اصلی در رابطه با گیم پلی عمدتا مربوط به نحوه کنترل شخصیت شما ساخت اپل آیدی. هنگام جمع آوری غارت، به جای فشار دادن یک دکمه خاص خرید گیفت کارت اپل به صورت دستی بر روی هر مورد به طور مرتب کلیک کنید تا به موجودی خود اضافه خرید گیفت کارت پلی استیشن، شما هر چیزی که شما را خرید گیفت کارت اپل دست ندهید، خرید گیفت کارت اپل جمله وسایل پزشکی خرید گیفت کارت اپل مهمات برای سلاح فعلی خود را انتخاب کنید.

همراه با آن، شما به صورت خودکار اسلحه را برای پر کردن اسلات موجودی خود، اگر آنها خالی هستند، خرید گیفت کارت اپل همچنین پیوست های سلاح، انتخاب کنید. این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا خرید گیفت کارت اپل روی صفحه نمایش های دلخواه خرید گیفت کارت اپل غیروصدا خلاص خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل به جای آن بتواند به طور کامل بر روی تجربه قتل هر کس در اطراف شما متمرکز خرید گیفت کارت پلی استیشن.

این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا خرید گیفت کارت اپل روی صفحه نمایش بسیار دلخواه خرید گیفت کارت اپل غیروصدا خلاص خرید گیفت کارت پلی استیشن اجازه دادن به تمرکز کامل بر تجربه قتل هر کس در اطراف شما.

علاوه بر قابلیت ها خرید گیفت کارت اپل تفاوت های UI، این یک پورت نزدیک به دقیق خرید گیفت کارت اپل میدان های نبرد بیگانه Player ساخت اپل آیدی. مکانیک هسته شبیه ساز پادشاهی نبرد یکسان ساخت اپل آیدی، آمار سلاح های خاص خرید گیفت کارت اپل نرخ غارت چندهزار همانند تقریبا کل زمین گرافیکی ساخت اپل آیدی.

تنها اختلاف واقعی در این ظرفیت، فاصله کشیدن پایین ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل این واقعیت که بدن دشمن به آرامی با نور سبز پرتاب می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا شما را به جایی که می داند بچرخاند.

PUBG Mobile یکی خرید گیفت کارت اپل معدود موارد ساخت اپل آیدی که در آن یک پورت موبایل یک بازی معروف PC به طور بی نظیر کار می کند – گیم پلی دقیقا حفظ شده ساخت اپل آیدی، گرافیک بسیار رنج زیادی نداشته خرید گیفت کارت اپل UI برای مقابله با آن سخت نیست.

فرض کنید شما عاشق PUBG – خرید گیفت کارت اپل چه کسی نیست؟ – PUBG Mobile به سادگی همان بازی، اما قابل حمل ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
هیچکدام شما خودتان را به طور تصادفی بسیار شلیک میکنید. گیم پلی بسیار تکراری ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

امتیاز
۹/۱۰

PUBG MOBILE (فروشگاه برنامه رایگان) →


PUBG MOBILE (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*