Reed ^ _ ^ – Platformed Taked To The Boredom | گیفت کارتدر نگاه اول، Reed به نظر می رسد یک بازی جالب در platformer پیکسل قدیمی ساخت اپل آیدی که همه ما در روزهای اول بازی های ویدئویی می دانستیم خرید گیفت کارت اپل دوست داشتیم.

شما به عنوان رید، به عنوان یک موجود کوچک شناخته میشوید، به نظر میرسد گربه ای که توسط افراد مبتلا به نقص طراحی شده ساخت اپل آیدی. هدف رید، صرفه جویی در جهان با جمع آوری تمام مکعب به منظور جلوگیری خرید گیفت کارت اپل سوپر کامپیوتر خرید گیفت کارت اپل مرگ. در سبک سنتی پلت فرم platformer، هر سطح شامل پریدن خرید گیفت کارت اپل طریق موانع به منظور جمع آوری یک مکعب، که سپس ایجاد یک پورتال شما را به سطح بعدی.

YouTube

بدون شرح

در هر سطح خرید گیفت کارت اپل بازی، یک گربه عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب دوم، هیولا یا، به عنوان شرح مختصری در فروشگاه App به شما اطلاع می دهد، یک موجود کوچک ساخت اپل آیدی. این کار این موجود ساخت اپل آیدی که شما را خرید گیفت کارت اپل طریق بازی هدایت کند خرید گیفت کارت اپل داستان را بسازد.

این یک روش نسبتا استاندارد برای معرفی بازیکن به یک بازی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما را در جهان غوطه ور می کند خرید گیفت کارت اپل نه یک آموزش در فیس بوک. مشکل این ساخت اپل آیدی که طراح بازی تصمیم گرفت که خرید گیفت کارت اپل فونت با توجه به احساس بلوکه شده بازی استفاده کند اما متوجه نشد که آن را به سختی قابل خواندن ساخت اپل آیدی.

مشکل این ساخت اپل آیدی که طراح بازی تصمیم گرفت برای استفاده خرید گیفت کارت اپل یک فونت با توجه به احساس بلوکی بازی، اما متوجه نشدم که آن را به سختی قابل خواندن ساخت اپل آیدی.

هنگامی که با متن استاتیک ارائه می خرید گیفت کارت پلی استیشن می توانید وقت خود را برای به آرامی هر کدام خرید گیفت کارت اپل رمزنگاری ها را رمزگشایی کرده خرید گیفت کارت اپل پیام را به تصویر بکشید. با این حال، سطح باز کردن شما را با تغییر سریع متن ارائه می دهد که احساس می کند مثل تلاش برای خواندن الفبای یونانی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما را بدون هیچ نظری خرید گیفت کارت اپل آنچه در حال وقوع ساخت اپل آیدی را ترک می کند. تنها راه درک داستان در پشت این گیم پلی، متاسفانه توصیفی ساخت اپل آیدی که در فروشگاه App ارائه شده ساخت اپل آیدی، به طور کامل خرید گیفت کارت اپل بین می رود.

با این وجود، شما نیازی به خواندن هر متن درون بازی برای درک کنترل ها ندارید. کنترل ساده ساخت اپل آیدی؛ حرکت به سمت راست، حرکت چپ خرید گیفت کارت اپل پرش. این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که بازی بسیار سریع به دست بیفتد خرید گیفت کارت اپل هنگامی که شما با کنترل های پرش مواجه می شوید، شما خوب هستید که راه خود را خرید گیفت کارت اپل طریق سطوح، بدون ذهن خرید گیفت کارت اپل بدون حس داستان یا پیشرفت کار کنید.

در مورد گیم پلی خود، هر چند، آن ساخت اپل آیدی که نسبت به تکراری ساخت اپل آیدی. هر سطح شامل پریدن خرید گیفت کارت اپل طریق موانع خرید گیفت کارت اپل سپس پریدن حتی بالاتر به منظور جمع آوری مکعب. هنگامی که شما مکعب را دریافت کرده اید، آن را خرید گیفت کارت اپل بین می برد خرید گیفت کارت اپل یک درب ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن. این ساخت اپل آیدی.

بعضی خرید گیفت کارت اپل سطوح شامل کمی بیشتر در راه چالش، مانند حرکت سیاهههای مربوط با سنبله در زیر، انتظار برای دادن شیرین آزادی خرید گیفت کارت اپل مرگ هنگام پریدن خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل دست دادن ورود به سیستم. حتی مرگ به نظر می رسد مثل یک افزونه خالی برای بازی، به عنوان آن را فقط شما را به ابتدای سطح می گیرد خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آنجایی که هر سطح طول می کشد کمتر خرید گیفت کارت اپل یک دقیقه برای تکمیل، این مانند مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل مجازات نیست.

حتی مرگ به نظر می رسد مثل یک افزونه خالی برای این بازی ساخت اپل آیدی، زیرا فقط شما را به ابتدای سطح می برد خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آنجایی که هر سطح برای تکمیل کمتر خرید گیفت کارت اپل یک دقیقه طول می کشد، این به اندازه کافی خرید گیفت کارت اپل مجازات احساس نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن.

رید در نهایت یک بازی زیبا به دنبال ساخت اپل آیدی که توجه هر کسی که روزهای خوبی خرید گیفت کارت اپل بازی را خرید گیفت کارت اپل دست می دهد، اما آن را نمی توان تقریبا در همه جا تحت تاثیر قرار دادن خرید گیفت کارت اپل ترک شما مزاحم که شما وقت خرید گیفت کارت اپل پول خود را هدر رفته ساخت اپل آیدی. شما به سرعت متوجه می شوید که فقط خرید گیفت کارت اپل طریق حرکات حرکت می کنید خرید گیفت کارت اپل برای کار سخت خود هیچ پاداشی دریافت نمی کنید.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
هیچکدام متن تقریبا غیرممکن ساخت اپل آیدی که بخواند. گیم پلی بسیار تکراری ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

امتیاز
۳/۱۰

Reed ^ _ ^ (1،۹۹ $، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*