Snake vs. Block: Homage to a Classic | گیفت کارتSnake vs. Block یک جایزه واضح برای Snake Classic ساخت اپل آیدی. بازیکنان مار آشنا را در تعقیب نقطه های موش کنترل می کنند، به جز این زمان، خزنده بی نهایت روی صفحه حرکت می کند. همانطور که آن را slithers، شما کنترل در دو جهت آن حرکت می کند: چپ یا راست. جریان مداوم خرید گیفت کارت اپل نقاط با اعداد در خرید گیفت کارت اپل بالا صفحه به پایین ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن، خرید گیفت کارت اپل شما نیاز به جمع آوری به عنوان بسیاری خرید گیفت کارت اپل شما می توانید، ترجیحا کسانی که با اعداد بزرگتر. تعداد بیشتری که جمع میکنید، نقاط بیشتری در بدن شما رشد میکنند که برای چالش اصلی بازی مهم ساخت اپل آیدی: بلوک های غول پیکر

هر بلوک همچنین دارای شماره ای ساخت اپل آیدی که مربوط به مقدار دفعاتی ساخت اپل آیدی که شما نیاز دارید تا آن را خرید گیفت کارت اپل بین ببرید. بگو، برای مثال، شما دارای ۱۰ نقطه در بدن خود هستید خرید گیفت کارت اپل شما با یک بلوک شماره ۱ روبرو می شوید، خرید گیفت کارت اپل طریق آن بشوید خرید گیفت کارت اپل با ۹ باقی می ماند. با این حال، سعی کنید یک جعبه با ۲۰ سلامت را بکشید خرید گیفت کارت اپل دوباره به نوکیا ۸۲۱۰ که شما خرید گیفت کارت اپل آن آمده اید شما حقیقت را می فهمید.

YouTube

خرید گیفت کارت اپل فیلمها خرید گیفت کارت اپل موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، محتوای اصلی را آپلود کنید خرید گیفت کارت اپل همه آنها را با دوستان، خانواده خرید گیفت کارت اپل جهان در YouTube به اشتراک بگذارید.

بازی به تنهایی فوق العاده اعتیاد آور ساخت اپل آیدی. شما برای زمان بندی سریع خرید گیفت کارت اپل واکنش، خرید گیفت کارت اپل همچنین به دست آوردن یک رویکرد تاکتیکی، به شما پاداش می دهد. این نقطه با ۱۰ نقطه زندگی ممکن ساخت اپل آیدی جذاب باشد اما همچنین می تواند راهی برای جذب شما در پشت بلوک های ۵۰ یا بیشتر باشد. هنگامی که شما در چنین شرایطی خود را پیدا می کنید، آیا سرعت اندیشه خرید گیفت کارت اپل جنبش را دارید تا بتوانید آن را در یک قطعه بسازید؟ Snake vs. Block این مهارت ها را آزمایش می کند خرید گیفت کارت اپل برای آن بهتر ساخت اپل آیدی.

هنگامی که شما خرید گیفت کارت اپل تمام آنچه که بازی اصلی ارائه می دهد، خرید گیفت کارت اپل ویژگی های دیگر برای حفظ علاقه شما برای مدت طولانی وجود دارد. چالش ها به شما یک گزینه گیم پلی دیگر می دهد، در حالی که شخصیت ها خرید گیفت کارت اپل طرح های بازشدنی شما را ادامه می دهند. مطمئنا دلیلی ساخت اپل آیدی برای بازگشت به زمان خرید گیفت کارت اپل زمان بارگذاری Snake در برابر بلوک خرید گیفت کارت اپل زمان باز هم وجود دارد.

این نشانه ای خرید گیفت کارت اپل اینکه تا چه حد موبایل بازی – خرید گیفت کارت اپل موبایل به طور کلی – آمده ساخت اپل آیدی. با این حال، این نیز یک گام مهم در زمان بازگشت ساخت اپل آیدی، یک سفر نستعلیق که به ما یادآوری می کند که چقدر این بازی های ساده می تواند باشد. خرید گیفت کارت اپل در حالی که Snake vs. Block ممکن ساخت اپل آیدی ثابت کند که میراث پایدار که Snake انجام می دهد، هنوز شواهدی وجود دارد که گاهی اوقات چیزهای ساده تر بهترین چیزها هستند.

امتیاز ما

پرستاران منفی
اعتیاد آور ساخت اپل آیدی. تغییرات کمی در گیم پلی.

                        

                                

                        

امتیاز
۹/۱۰

Snake VS Block (رایگان + ، فروشگاه App) →


Snake VS Block (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*