Sonic Forces Speed ​​Battle – مسابقه لاین با پیچ و تاب | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در جنگ سرعت صوتی نیروهای صوتی، شما انتخاب خود را خرید گیفت کارت اپل شخصیت های معروف صوتی، در برابر یکدیگر، حرکت بین خطوط خرید گیفت کارت اپل تلاش برای اولین بار برای ضربه زدن به خط پایان.

YouTube

بدون شرح

در نگاه اول، این یک بازی استاندارد خط مسابقه ای ساخت اپل آیدی – شما بین چهار خط می روید، مانع خرید گیفت کارت اپل موانع در مسیر خود، پریدن یا کشیدن بیش خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل زیر آنها. با این حال، Sonic Forces Speed ​​Battle این ژانر را گام به گام بیشتر با اضافه کردن هزاران قدرت یو پی اس، مانند ماریو کارت

هر یک خرید گیفت کارت اپل شخصیت های مختلف دارای سه قدرت قدرتمند مختلف ساخت اپل آیدی که او می تواند انتخاب کند، به شما امکان می دهد که شخصیت ها را براساس آنچه که می خواهید در هر رقابت به دست آورید انتخاب کنید. بعضی خرید گیفت کارت اپل شخصیت ها می توانند به شکست ناپذیری دست پیدا کنند خرید گیفت کارت اپل سرعت خود را بالا ببرند، در حالی که دیگران می توانند تله ها را تکان دهند خرید گیفت کارت اپل یا گلوله های آتشین را در دشمن بگذارند. جالب ساخت اپل آیدی این ساخت اپل آیدی که هر یک خرید گیفت کارت اپل این توانایی ها توسط همان قدرت یو پی اس در خطوط به دست می آید، به این معنی که شما در نهایت با بازیکنان دیگر برای کنترل قدرت یو پی اس مبارزه می کنید.

جالب این ساخت اپل آیدی که هر کدام خرید گیفت کارت اپل این توانایی ها توسط همان قدرت یو پی اس در خطوط به دست می آید، به این معنی که شما در نهایت مبارزه با بازیکنان دیگر برای کنترل قدرت یو پی اس را انجام می دهید.

با توجه به نیروهای صوتی، سرعت نبرد در ژانر بازی بسیار پرطرفدار وجود دارد، آنها کار بسیار خوبی در ساخت آن منحصر به فرد خرید گیفت کارت اپل جالب به منظور حفظ آن متفاوت خرید گیفت کارت اپل دیگر بازی های کمتر ساخت اپل آیدی. در حالت صوتی واقعی، جمع آوری حلقه های طلایی که در مورد سطح تردید می کنند، به شما افزایش سرعت تدریجی مهم را افزایش می دهد خرید گیفت کارت اپل همچنین شما را تشویق می کند که در اطراف نقشه مانور دهید. در کنار حلقه ها، سرعت هایی که به صورت استراتژیک روی زمین قرار می گیرند، خرید گیفت کارت اپل همچنین تله گاه به گاه یا مانعی که برای غلبه بر آن نیاز دارید، وجود دارد.

هر مسابقه هر دو زمین را به عنوان تلاش برای کشتن شما – خرید گیفت کارت اپل یا حتی dodging بسیاری خرید گیفت کارت اپل هیولا که گاهی اوقات مانع راه – اما همچنین دیگر بازیکنان. سرعت Sonic نیروی سرعت نبرد ساخت اپل آیدی که به شدت یک بازی PvP، بنابراین شما خواهد شد مسابقه مردم در سراسر جهان، هر یک خرید گیفت کارت اپل آنها به نحوی بهتر خرید گیفت کارت اپل شما ساخت اپل آیدی.

سرعت پهناور بازی، نیاز به گول زدن، اردک، شیب، شیرجه خرید گیفت کارت اپل گول زدن، Patches O'Houlihan را با لذت گریه می کند. هر لحظه ای تنها می تواند شما را به حالت تعلیق بکشاند، زیرا قادر به حرکت دادن چند ثانیه به علت شلیک خود در برابر زمین نیست.

در هر بازی تکمیل شده، شما پاداش برابر با جای خود را در مسابقه دریافت می کنید، یا باز کردن شخصیت های جدید برای بازی یا به دست آوردن توانایی ارتقاء آمار خود را. این به طور مداوم بازی را پاداش می دهد، به همان میزان که بیشتر بازی می کنید، آمار شخصیت های شما بهتر ساخت اپل آیدی، بنابراین شانس بیشتری برای برنده شدن در یک مسابقه.

این به طور مداوم بازی را پاداش می دهد، به همان میزان که بیشتر بازی می کنید، شخصیت های شما بهتر ساخت اپل آیدی 'آمار، بنابراین شانس بهتر شما یک نژاد برنده شوید.

اگرچه این سیستم بازی شما را تشویق می کند که چندین بازی اول خود را خرید گیفت کارت اپل دست بدهید به طوری که بهتر شوید، Sonic Forces Speed ​​Battle یک بازی مسابقه ای لذت بخش ساخت اپل آیدی که قادر به انحراف تنها خرید گیفت کارت اپل ژانر برای ایجاد گیم پلی جالب خرید گیفت کارت اپل پیچیده ساخت اپل آیدی.

نیروهای صوتی سرعت نبرد سریع، خشمگین خرید گیفت کارت اپل جذاب، خرید گیفت کارت اپل همچنین کمی ناامید کننده در راه درست ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
سرعت مسابقه سرعت سنتی با فقط مقدار مناسب محتوای جدید. لذت بردن خرید گیفت کارت اپل قدرت یو پی اس خرید گیفت کارت اپل رقابت سیستم حکومت شما را تشویق می کند که چند بازی اول خود را خرید گیفت کارت اپل دست بدهید.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

سرعت صوتی نیروهای صوتی در iPhone خرید گیفت کارت اپل Android در دسترس ساخت اپل آیدی.

WP-Appbox: نیروهای صوتی: نبرد سرعت (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →

WP-Appbox: نیروهای صوتی: سرعت نبرد (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*