South Park: Destroyer تلفن – استراتژی سبک پارک جنوبی | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در South Park: Phone Destroyer، شما یک بچه جدید را کنترل می کنید – مانند دیگر بازی های پارک جنوبی، مانند Stick of Truth – که بهترین ساخت اپل آیدی در استفاده خرید گیفت کارت اپل او تلفن در کابوی ها خرید گیفت کارت اپل سرخپوستان، یک بازی شبیه سازی کارت بازی توسط بچه های پارک جنوبی. به طور مستقیم در سمت کابوی، شما خرید گیفت کارت اپل شخصیت های مشهور جنوب پارک (به همراه چند نام مستعار نامرئی) برای مبارزه در سطوح کوچک برای رسیدن به رئیس استفاده کنید.

هر کارت می تواند با استفاده خرید گیفت کارت اپل انرژی تولید شده در طول زمان احضار شود، هر کارت به صورت یک مخزن، فروشنده آسیب دیده، یک جنگنده یا یک قاتل ساخت اپل آیدی. شما نیاز به مدیریت انرژی خود را در سطح خود دارید خرید گیفت کارت اپل همچنین خودتان را محافظت کنید زیرا کارت های بیشتری را برای نهایتا ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم رئیس می گیرید.

پارک جنوبی بصورتی پایدار خرید گیفت کارت اپل محکم کاریکاتور ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل چیزهایی که در دنیای واقعی می سازد لذت ببرند خرید گیفت کارت اپل در سبک کلاسیک جنوبی پارک، حتی این موسیقی می تواند خرید گیفت کارت اپل معاصر خود لذت ببرد – این موسیقی به زیبایی تقلید سبک موسیقی گوانت (یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل CCG) ، اما با دوز سالم موسیقی کابوی مخلوط شده ساخت اپل آیدی. با توجه به این یک بازی پارک جنوبی ساخت اپل آیدی، شما انتظار ندارید که چنین اختلافی موسیقی متناقضی را داشته باشید.

با توجه به این یک بازی پارک جنوبی ساخت اپل آیدی، شما انتظار ندارید که این اختلاط موسیقایی پیچیده ای داشته باشد.

در میان مأموریت های داستان، پیام های گروهی کوچکی خرید گیفت کارت اپل باند پارک جنوبی دریافت می کنید، معمولا معمولا توهین به یکدیگر خرید گیفت کارت اپل یا بیشتر به شما می دهند. تمام طنز خرید گیفت کارت اپل سبک کارتون در پارک جنوبی وجود دارد: Destroyer Phone، هرچند PG کمی بیشتر ساخته شده ساخت اپل آیدی. شما می توانید کارت های جدید خرید گیفت کارت اپل بهتر را خرید گیفت کارت اپل طریق فروشگاه Cartman خریداری کنید یا حتی در مسابقات PvP با استفاده خرید گیفت کارت اپل یک کاریکاتور بسیار نژادپرستانه خرید گیفت کارت اپل سازمان مبارزه با چینی که توسط Butters انجام شده ساخت اپل آیدی.

YouTube

بدون شرح

داستان مقدماتی به نظر می رسد یک بازی کامل ساخت اپل آیدی که می تواند شما را به طرح ساده متصل کند خرید گیفت کارت اپل در واقع می خواهید برنده شوید. با توجه به این یک CCG کوچک ساده با کراوات جنوبی پارک ساخت اپل آیدی، این واقعا قابل توجه ساخت اپل آیدی. البته هدف اصلی داستان شروع، به شما این امکان را می دهد تا PvP را جایی که گوشت بازی ساخت اپل آیدی را کاهش دهید. گیم پلی کمی متفاوت خرید گیفت کارت اپل نسخه های تک نفره ساخت اپل آیدی، که در آن شما یک تایمر دارید خرید گیفت کارت اپل نیاز دارید که بازیکن دشمن را بطور خاص بکشید.

South Park: تلفن ویرانگر با استفاده خرید گیفت کارت اپل کارت های مورد نیاز برای ایجاد یک متا متعادل کننده به خوبی استفاده می کند. مجموعهای خرید گیفت کارت اپل کارتها خرید گیفت کارت اپل ترکیبهای آنها وجود دارد، به شما اجازه میدهد عرشه خود را سفارشی کنید، همانطور که مناسب برای ایجاد قدرتمندترین ترکیبها با توجه به استراتژی خود میبینید.

تعداد زیادی کارت خرید گیفت کارت اپل ترکیبی خرید گیفت کارت اپل آنها وجود دارد که به شما اجازه میدهد با توجه به استراتژی خود، عرشه خود را سفارشی کنید.

یک مسئله با بسیاری خرید گیفت کارت اپل CCG ها خرید گیفت کارت اپل در واقع با South Park: Destroyer تلفن، خودسرانه به نظر می رسد سیستم غارت؛ در برنده شدن در مسابقه شما می توانید خرید گیفت کارت اپل درب های مختلفی که غواصان را نگه می دارند انتخاب کنید، به دنبال سه بهترین آنها باشید. این فقط امیدوارم که موارد خوب را بدست آورید، یا خرید گیفت کارت اپل شانس بیرون بیایید خرید گیفت کارت اپل چیز متوسطی بگیرید. فقدان یک سیستم پاداش مناسب، به شما این اجازه را می دهد که احساسات خود را خرید گیفت کارت اپل دست ندهید.

با این حال، به رغم این سیستم جسورانه پاداش ها، South Park: Destroyer تلفن مدیریت می شود که یک کارت بازی استراتژی CCG سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل رایگان برای بازی ساخت اپل آیدی که با طنز ذاتی پارک جنوبی همراه با گیم پلی عالی هر ساخته شده CCG فرض کنید CCG ها یک ژانر ساخت اپل آیدی که شما لذت می برید، هیچ دلیلی برای رفتن به پارک جنوبی نیست خرید گیفت کارت اپل آن را برای خودتان امتحان کنید.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
انتخاب خوب خرید گیفت کارت اپل متفاوت کارت. تعادل بزرگ در طراحی بازی. یک سیستم غیرقانونی دلسرد کننده که احساس شما را ترک می کند.

                        

                                

                        

رتبه
۱۰/۱۰

WP-Appbox: South Park: Phone Destroyer ™ (رایگان + ، فروشگاه App) →

WP-Appbox: South Park: Phone Destroyer ™ (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*