Squaremaster – پازل، تتریس و Perplexity | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در Squaremaster شما دارای چهار چهار با چهار شبکه خرید گیفت کارت اپل چهار شماره مختلف ساخت اپل آیدی که باید قرار داده شده ساخت اپل آیدی. همانند تتریس، آنها تنها ناپدید می شوند اگر شما چهار تا خرید گیفت کارت اپل آنها را به روش دقیق درست کنید، یا خرید گیفت کارت اپل همان شماره یا همان رنگ.

در آغاز، استراتژی بسیار ساده ساخت اپل آیدی؛ هر عدد ستون مربوطه خود را وارد کنید خرید گیفت کارت اپل تلاش کنید فقط عدد را در آن ستون قرار دهید. برای چند تکرار اول، شما قادر خواهید گیفت کارت اپل تا مربع را به خوبی برآورده نکنید، چرا که هر عدد به طور کامل متناسب ساخت اپل آیدی. مشکل شروع می شود زمانی که شما شروع به گرفتن شماره های اضافی بیش خرید گیفت کارت اپل شبکه خود را. اگر سه ستون در ستون با یک دور شروع کنید، اما بعد خرید گیفت کارت اپل آن سه جای دیگر را به جای گذاشتید، چه کاری انجام می دهید؟

اگر یک ستون را با سه رقمی در ستون شروع کنید، اما بعد با توجه به اینکه سه نفر دیگر به جای شما قرار دارند، چه کاری انجام می دهید؟

در آن چالش مداوم Squaremaster را به وجود می آورد، خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور می کند تا به طور مداوم به وضعیت بازی تغییر کند.

این بازی با پیچیدگی ردیف ها، پیچیده تر می شود. به جای پاک کردن آنها خرید گیفت کارت اپل لحظه ای که ردیف های لازم خرید گیفت کارت اپل همان اعداد یا رنگ را تکمیل می کنید، تنها پس خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل هر بلوک داده شده ای که داده شده ساخت اپل آیدی، تنها هیئت مدیره را چک می کند، یا تمام شبکه را کامل می کند. این بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما می توانید در دقیقا همان چیزی را که لازم دارید برنده شوید نشسته، اما نتوانید آن را با توجه به هیئت مدیره پر کنید.

YouTube

خرید گیفت کارت اپل فیلمها خرید گیفت کارت اپل موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، محتوای اصلی را آپلود کنید خرید گیفت کارت اپل همه آنها را با دوستان، خانواده خرید گیفت کارت اپل جهان در YouTube به اشتراک بگذارید.

این تغییر اصلی خرید گیفت کارت اپل سایر بازی های پازل این نوع ساخت اپل آیدی که Squaremaster را خرید گیفت کارت اپل هم جدا می کند. محدودیت های اعمال شده بر روی بازیکن حصول اطمینان خرید گیفت کارت اپل این که چالش در طول بازی ثابت باقی می ماند.

مسئله این نوع محدودیت این ساخت اپل آیدی که بازی گیم پلی را پشت سر گذاشته ساخت اپل آیدی. موفقیت برای بازیکن بر این عقیده ساخت اپل آیدی که تعداد عناوین مطلوب را در طول بازی به دست آورد، خرید گیفت کارت اپل نمیتوان تنها نمره بالا را خرید گیفت کارت اپل طریق مهارت خوب بدست آورد.

این نوع مشکل به هیچ وجه حل نمی شود به غیر خرید گیفت کارت اپل تغییر مکان مکانیک پایه

این نوع مشکل به هیچ وجه حل نشده ساخت اپل آیدی به غیر خرید گیفت کارت اپل تغییر مکانیک پایه.

با این وجود مشکل جالبی ساخت اپل آیدی. گیم پلی عاقلانه، باعث می شود که بازی برای بازیکن به چالش کشیدن خرید گیفت کارت اپل جالب توجه باشد، اما تنها در کوتاه مدت. در بلندمدت، بازیکن را ناامید می کند، زیرا قادر به دستیابی به میزان موفقیت در بازی نیست خرید گیفت کارت اپل نمرات قابل توجهی دارد.

Squaremaster یک بازی لذت بخش ساخت اپل آیدی که موفق به ترکیب عناصر قدیمی تتریس با محدود کردن بازیکن به یک فضای کوچک می شود خرید گیفت کارت اپل آنها را برای پیروزی خود خرید گیفت کارت اپل خود منطق خود می جنگند. اگر راهي براي ادامه چالش خرید گیفت کارت اپل شهودي طرح طراحي Squaremaster بدون محدود كردن نمرات يا رضايت بازيکنان وجود داشته باشد، بسيار بهتر ساخت اپل آیدی.

حتی بدون آن، Squaremaster سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل رضایت بخش برای زمان مناسب خرید گیفت کارت اپل معقول ساخت اپل آیدی. گیم پلی سرگرم کننده ساخت اپل آیدی، جادوگر تنها با نوعی خرید گیفت کارت اپل موزیک مورد علاقه خرید گیفت کارت اپل دلپذیر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به بازیکن اجازه می دهد که فقط به نوعی تمایل به بازی ادامه دهد.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
رضایت گیم پلی همراه با زرنگ بزرگ. محدود کردن بازیکن پشت سیستم به ثمر رساند یک چالش رضایتبخش را فراهم می کند. در طولانی مدت می تواند احساس نارضایتی کند، زیرا شما متوجه نمیشوید که نمیتوانید به دلیل اتفاقی بودن نمرات خوب بدست آورید.

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

WP-Appbox: Squaremaster (فروشگاه App Store) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*