Supertype – تایپ به پیروزی | گیفت کارتایده تایپ کردن کلمات برای حل پازل به نظر می رسد عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب، اما Supertype باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن آن را بسیار خوب کار می کند

هر یک خرید گیفت کارت اپل پازل شما را با فضاهای باز برای تایپ حروف، نوعی بلوک یا مانع خرید گیفت کارت اپل یک پلت فرم کوچک سیاه که نیاز به سقوط دارید تا به سطح برسد. برای دریافت این پودر کوچک سیاه رنگ مزاحم، شما باید نامه های مناسب را برای نوشتن انتخاب کنید.

حروف مختلف اشکال مختلف دارند؛ بیت های مختلف خرید گیفت کارت اپل جهات مختلف چسبیده اند. Supertype کار بسیار خوبی را در یادآوری شما چگونه الهام انگلیسی ما متفاوت ساخت اپل آیدی.

Supertype کار فوق العاده ای را در یادآوری شما چگونه الهام انگلیسی ما متفاوت ساخت اپل آیدی.

شما خرید گیفت کارت اپل P خرید گیفت کارت اپل Q استفاده می کنید تا در اطراف موانع حرکت کنید، یا U خرید گیفت کارت اپل J را امتحان کنید خرید گیفت کارت اپل در اطراف مسدود کننده های کوچکتر حرکت کنید. همه این انواع ایجاد یک چالش شگفت انگیز ساخت اپل آیدی. نه تنها شما نیاز به در نظر گرفتن شکل حروف، شما در واقع باید در نظر گرفتن اثرات فیزیکی خود را بر روی محیط برای تلاش برای رسیدن به هدف.

گاهی اوقات تنها راه برای رسیدن به هدف، استفاده خرید گیفت کارت اپل بخش بسیار، بسیار کوچک خرید گیفت کارت اپل خاصی خرید گیفت کارت اپل نامه ساخت اپل آیدی. در بعضی موارد، شما نیاز به استفاده خرید گیفت کارت اپل باریک I یا L دارید، در حالی که زمان های دیگر، شکاف هایی که باید خرید گیفت کارت اپل بین برود، حتی کوچکتر خرید گیفت کارت اپل آن ساخت اپل آیدی. در این شرایط، با استفاده خرید گیفت کارت اپل من یا ج، به عنوان فرم های کوچک خود را حاوی نقطه مفید ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل بین می رود، اجازه می دهد آن را به سمت راست به پیروزی رول.

YouTube

بدون شرح

Supertype یکی خرید گیفت کارت اپل آن چندین بازی موبایل ساخت اپل آیدی که می تواند در آموزش خرید گیفت کارت اپل پرورش با گیم پلی ترکیب خرید گیفت کارت پلی استیشن. شما نه تنها به یادگیری بیشتر در مورد الفبای خرید گیفت کارت اپل اشکال خرید گیفت کارت اپل تنوع آنها می پردازید، بلکه شما در حال تمرین آگاهی فضایی خود هستید.

هر سطح خرید گیفت کارت اپل شما می خواهد انواع مختلف نامه هایتان را امتحان کنید، شاید حتی نوشتن کلمات فردی. گاهی اوقات نامه های صحیح برای حل یک پازل، حروف خاص خود نیستند، بلکه آنهایی که در اطراف آنها هستند.

به عنوان مثال، هر زمان که نامه های خود را تایپ می کنید، آنها یک فاصله کوتاه را رها می کنند؛ نامه های مختلف به روش های مختلف به سقوط واکنش نشان می دهند. P خرید گیفت کارت اپل Q به ترتیب به سمت راست یا چپ سقوط می کنند، به این ترتیب آنها اجازه می دهند بر نامه ای که در مجاورت آنها قرار دارد را تحت تأثیر قرار دهد.

این همه ترکیبی خرید گیفت کارت اپل Supertype را به یک بازی پازل فوق العاده پیچیده اما آسان برای درک تبدیل می کند. انواع گیم پلی با افزودن پازل خط بیشتر تقویت شده ساخت اپل آیدی – گاهی اوقات نامه ها خرید گیفت کارت اپل قبل نوشته شده اند، بنابراین شما فقط نیاز به کشیدن موانع را دارید که با انگشتانتان بر روی نامه ها تاثیر می گذارد.

این علاوه بر این بازی به نظر می رسد آن را می تواند بازی خود را به طور کامل، اما در Supertype، آن را فقط به عنوان یک علاوه بر نام تجاری جدید احساس می کند که بازی احساس تازه به طور مداوم.

بازی احساس می کند که می تواند بازی خود را به طور کامل، اما در Supertype، آن را فقط به عنوان یک علاوه بر نام تجاری جدید احساس می کند که گیم پلی تازه احساس همیشه.

Supertype یک بازی عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب ساخت اپل آیدی. این بخشی خرید گیفت کارت اپل نوشتن، نقاشی بخشی، آگاهی بخشی فضایی ساخت اپل آیدی، اما بسیار سرگرم کننده ساخت اپل آیدی. شما به چالش کشیدن، جذابیت، خرید گیفت کارت اپل هر چند اغلب، فقط کمی ناامید می شوید، اما همیشه می توانید راه حل را در پایان حل کنید.

اختراع، خلاقیت خرید گیفت کارت اپل کمی در خارج خرید گیفت کارت اپل فکر جعبه، طول می کشد، اما شما در انتها خواهید گیفت کارت اپل.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
انواع گیم پلی به طور مداوم تازه ساخت اپل آیدی. نوع پازل ارائه شده به طور کامل منحصر به فرد خرید گیفت کارت اپل جالب توجه ساخت اپل آیدی. سیستم طراحی احساس می کند که متعلق به یک بازی متفاوت ساخت اپل آیدی، اما هنوز بسیار سرگرم کننده ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

فوق سبک ($ ۱٫۹۹، فروشگاه App) →


فوق سبک (۹۹ دلار، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*