Tally Ho – داستان تعاملی خنده دار | گیفت کارتمانند بازی های قدیمی ماجراجویی خرید گیفت کارت اپل رمان های متن Tally Ho می خواهد تخیل خواننده را با یک داستان تعاملی محصور کند. در ابتدا، کارفرمای شخصیت اصلی، روری ویتمینت، کمی در قبال بدهی های قمار به سر می برد خرید گیفت کارت اپل با ترس خرید گیفت کارت اپل بازدید خرید گیفت کارت اپل اراذل خرید گیفت کارت اپل اوباش خشونت آمیز، قصد دارد تا عمه پریروز را به تهدید کمک کند. خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل اینجا داستان گسترش می یابد. کاربر می تواند تعیین کند که چگونه داستان در محدودیت های خاصی بازی می کند. اقدامات کاربر می تواند خرید گیفت کارت اپل سخت کوشانه تا کاملا غفلت، خرید گیفت کارت اپل مسیرهای مختلف افزایش ارزش پخش برنامه. این نیز خرید گیفت کارت اپل طریق حضور دستاوردهای تقویت شده ساخت اپل آیدی، که برای هدایت روایت به شیوه های جالبی اهدا شده ساخت اپل آیدی. اما اگرچه کاربر می تواند مسیرهای مختلف را خرید گیفت کارت اپل طریق داستان بگیرد، همان نقطه پایانی به دست می آید (حداقل در فصل های باز). هر چند که در زندگی ساخت اپل آیدی: در مورد سفر خرید گیفت کارت اپل نه مقصد ساخت اپل آیدی. من می دانم که طرفداران Mass Effect 3 نمی خواهند بشنوند.

YouTube

خرید گیفت کارت اپل فیلمها خرید گیفت کارت اپل موزیکهای مورد علاقه خود لذت ببرید، محتوای اصلی را آپلود کنید خرید گیفت کارت اپل همه آنها را با دوستان، خانواده خرید گیفت کارت اپل جهان در YouTube به اشتراک بگذارید.

پاسخ های اشتباه در میان گزینه های کاربر وجود ندارد. هر انتخاب به سادگی داستان روایت را به طرز کمی متفاوت می کند. به یاد داشته باشید که چگونه آن را به طور خودسرانه در ماجراهای متن میمیرد؟ چطور این پل احمقانه به گدازه یا چیزی فرو می ریزد؟ بسیار آزاردهنده. اما در تالی هو ، نتیجه بدی برای شخصیت یک مهمان شام ناامید خواهد گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل نه یک مرگ ناگهانی، بنابراین کاربر می تواند آزمایش کند.

ماجراجویی تنها متن تنها برای همه نیست. داستان به آرامی باز می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل طنز می تواند ظریف باشد. این برای کسانی ساخت اپل آیدی که صبر خرید گیفت کارت اپل تمرکز دارند تا با یک کتاب بنشینند. تصاویر خرید گیفت کارت اپل انیمیشن ها ممکن ساخت اپل آیدی درخواست تجدید نظر برنامه را گسترش دهند، اما لازم نیست که این یک داستان به خوبی نوشته شده با شخصیت های نجیب ساخت اپل آیدی.

فعالیت های کاربر می تواند خرید گیفت کارت اپل سخت کوشانه به کاملا بی ادب باشد.

تالی هو دارای جنبه های اجتماعی جالب توجه ساخت اپل آیدی: روری می تواند مرد یا زن باشد. کاربر همچنین می تواند یک یا حتی جنس غیر باینری باشد خرید گیفت کارت اپل آنها می توانند در روابط مستقل، همجنسگرا، دو نفره خرید گیفت کارت اپل حتی چند نفره شرکت کنند. هرچه قایق خود را شناورید؛ آنها آن را پوشانده اند. این داستان شامل شکار روباه ساخت اپل آیدی هرچند که بسته به اینکه چگونه آن را بازی می کند، می تواند بحث برانگیز باشد. این در داستان بیشتر اتفاق می افتد تا برای این بررسی بخواند، اما امیدوارم گزینه های کاربر برای خرابکاری شکار وجود داشته باشد. بله، این روباه ناز را تنها بگذارید!

در هر لحظه کاربر می تواند به آمار خود دسترسی پیدا کند، که خلاصه ای خرید گیفت کارت اپل نحوه شکل گیری شخصیت خود را بر اساس انتخاب آنها ارائه می دهد. این بخش همچنین قدرت اعتبار کاربر را با شخصیت های دیگر خرید گیفت کارت اپل با یک جامعه مخفی مرموز نشان می دهد. شما می توانید عضو شوید اگر کارت های خود را درست بازی کنید. خرید گیفت کارت اپل آن به بعد، زندگی تمام احزاب با شکوه خرید گیفت کارت اپل فداکاری مراسم ساخت اپل آیدی … فرض میکنم

دو فصل اول رایگان هستند خرید گیفت کارت اپل بقیه را می توان برای ۵٫۴۹ پوند خریداری کرد. این همچنین تبلیغات را حذف می کند که خوب ساخت اپل آیدی زیرا زمانی که بنر روی صفحه نمایش ساخت اپل آیدی می تواند کاملا مزاحم باشد. بله، من در دهه ۱۹۲۰ بسیار غافلگیر شده ام در حال حاضر در مورد برنامه آمازون فکر می کنم!

تالی هو برای کسانی نیست که صبر دارند تا خواندن داشته باشند، اما برای کسانی که آن را انجام می دهند ارزش آن را دارد. این یک داستان طنز آمیز ساخت اپل آیدی، تجربیات را تشویق می کند خرید گیفت کارت اپل انتخاب ها خرید گیفت کارت اپل دستاوردهای کاربر به این معنی ساخت اپل آیدی که برنامه را می توان بارها خرید گیفت کارت اپل بارها بازبینی کرد. این طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل واژه ها خرید گیفت کارت اپل گزینه های عاشقانه قابل تحسین ساخت اپل آیدی، اما گنجاندن foxhunting ممکن ساخت اپل آیدی بحث برانگیز باشد. این یک داستان جذاب ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل فرصتی برای شکستن بد به عنوان یک قصابی فراهم می کند.

امتیاز ما

پرستا مضرات
داستان خنده دار. تشویق آزمایش اجتماعی شامل همه دارای ارزش مجدد ساخت اپل آیدی. تجدید نظر باریک. تبلیغات مزاحم در نسخه رایگان.

                        

                                

                        

امتیاز
۷/۱۰

WP-Appbox: Tally Ho توسط Kreg Segall ($ 5.99، App Store) →

WP-Appbox: Tally Ho (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*