Timber West – کشتن Ruffians و تیراندازی خوک | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در Timber West شما خرید گیفت کارت اپل سطح به سطح – خرید گیفت کارت اپل یا به جای آن، موقعیت وحشی غرب به محل غرب وحشی حرکت می کند، تیراندازی انواع خرید گیفت کارت اپل banditos که خرید گیفت کارت اپل سمت چپ خرید گیفت کارت اپل راست خرید گیفت کارت اپل صفحه نمایش.

برای آتش سوزی در دشمن، روی صفحه نمایش در جهت انواع خرید گیفت کارت اپل انواع مختلف دشمنان نگه دارید، آن را پایین نگه دارید در حالیکه پهلو به سرعت به صفحه حرکت می کند. هنگامی که قائم بر روی هدف قرار می گیرد، بگذارید خرید گیفت کارت اپل BLAM

هنگامی که قائم بر روی هدف قرار گرفته ساخت اپل آیدی، بگذارید خرید گیفت کارت اپل BLAM

مشکل در تعیین زمان ساخت اپل آیدی؛ تا زمانی که دشمنان بر روی صفحه نمایش قرار بگیرند، نوار در بالای صفحه به پایین می افتد، سریع تر خرید گیفت کارت اپل سریع تر به عنوان دشمنان بیشتر پیوستن، باعث می شود شما به سختی می میرند اگر آن را به پایین می رسد.

عنصر کلیدی Timber West تعادل زمان بندی ساخت اپل آیدی. سرعت در حال افزایش ساخت اپل آیدی به طور فزاینده ای شدید به عنوان پیشرفت سطح به عنوان دشمنان می آیند بیشتر. وحشت با زمان بندی می تواند در زمان ناامید کننده باشد، اما واقعیت این ساخت اپل آیدی که نوار زمانی که شما دشمن را می کشد، هر بار که دشمن را می کشد، مجددا بازنویسی می شود، به این معنی ساخت اپل آیدی که بازگشت به وضعیت آرام خرید گیفت کارت اپل آماده سازی مرحله بعدی بسیار آسان ساخت اپل آیدی.

YouTube

بدون شرح

Timber West تلاش می کند تا حس تنش را افزایش دهد خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل طریق فرصت هایی برای به دست آوردن حتی بیشتر طلا خرید گیفت کارت اپل خطر زندگی شما، امکان پذیر باشد. همانطور که شما بازی می کنید، گلدان های طلایی بین سطوح ظاهر می شوند، اما حتی بیشتر خرید گیفت کارت اپل یک پرنده غول پیکر – خرید گیفت کارت اپل یا حتی یک خوک پرواز – به دلایلی – با برخی خرید گیفت کارت اپل طلا به ظاهر به پاها بند می شود.

با این وجود، برای گرفتن آنها، شما باید انتخاب کنید بین تیراندازی دشمنان که احتمالا آماده شدن شما را به قتل می رسانند یا سعی کنید طلا را بکشید. تصمیم گیری ذاتی این بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما همیشه بر روی انگشتان خود قرار دارید، همیشه سعی می کنید تا مزایای ریسک زندگی خود را بدست آورید.

دلیل اینکه شما طلا می خواهید، شخصیت های بیشتری را با انواع سلاح های مختلف خریداری کنید. تنها راه پیشرفت در سطوح بالاتر این ساخت اپل آیدی که این شخصیت ها را دریافت کنند، زیرا آنها چندین ریتیکوله هدفمند خرید گیفت کارت اپل افزایش قدرت شلیک را در اختیار شما قرار می دهند. این بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما قادر به جمع کردن تعداد بسیار زیاد دشمنان هستید، هر کدام با نوع سلاح خود هستند.

هزینه های شخصیت های جدید خیلی زیاد ساخت اپل آیدی. طول می کشد تا بسیاری خرید گیفت کارت اپل شکست ها خرید گیفت کارت اپل طریق همان سطوح اول چند سطوح، بتوانند شخصیت های جدید را بفروشند، فقط قادر به پیشرفت اندکی بیشتر می شوند تا بتوانند شخصیت های بیشتری را تحمل کنند، ایجاد یک سیکل مداوم خرید گیفت کارت اپل تحریک، طعم تلخ در دهان بازیکن

… ایجاد یک چرخه پیوسته خرید گیفت کارت اپل تحریک که طعم تلخ را در دهان بازیکن نگه می دارد.

تیم جنگل موفق به تضمین تنش به اندازه کافی به اندازه کافی برای لذت بردن خرید گیفت کارت اپل بازیکن برای ادامه، اما آن را با احساس دائما به اندازه کافی طلا به اندازه کافی به اندازه کافی خوب ساخت اپل آیدی.

هزینه های متعادل تر شد، Timber West در سراسر آن لذت بخش گیفت کارت اپل، با مکانیک پیشرفته طراحی شده خرید گیفت کارت اپل گیم پلی سرگرم کننده

با این حال، Timber West به اندازه کافی خوب ساخت اپل آیدی که برای بازی کمی، اما خیلی خسته کننده بازی دراز مدت.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
گیم پلی سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل مداوم ساخت اپل آیدی. تنوع کاراکترها به شما امکان می دهد تا با سبک های مختلف آزمایش کنید. قیمت بالای شخصیت های جدید بدین معنی ساخت اپل آیدی که شما در یک دوره بی پایان خرید گیفت کارت اپل سطح تکرار برای طلا به دام افتاده اید.

                        

                                

                        

رتبه
۷/۱۰

WP-Appbox: Timber West (رایگان + ، فروشگاه App) →

WP-Appbox: Timber West – Wild West Arcade Shooter (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*