Townhall Builder: Clash for Elixir – Mining Idle | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در شروع Townhall Builder: Clash for Elixir، شما با یک اژدها دوستانه (اگر تا حدودی گمراه کننده) ارائه شده ساخت اپل آیدی که تضمین می کند که معدنچیان دوست داشتنی نازک شما می توانند تمام جواهرات را استخراج کنند طلا شما (یا او) نیاز دارد.

با کلیک روی پایین صفحه، شما را با دوبارهای که به مین های شفت می میرند، افزایش می دهد خرید گیفت کارت اپل طلا را در هر ثانیه افزایش می دهد.

پس خرید گیفت کارت اپل آنکه کمی دشوار خرید گیفت کارت اپل کلیک کردن بر روی دکمه کوتوله کوتوله ۵۰۰ بار در یک ردیف خسته شدید، همانطور که در اولین مأموریت خود بودید، مأموریت های بیشتری به شما در مورد تحقیقات کمک خواهد کرد. بله، همانطور که در تمام بازی های بیکار، راه هایی برای گرفتن پول وجود دارد که نیازی به کلیک کردن با آن ندارند. هرچند که مطمئنا بر روی انگشتان شما ذخیره می شود.

قطعا در انگشتان شما ذخیره می شود.

همانطور که شما همچنان به استخدام (یا ساخت آن کاملا معلوم نیست) دورف ها، پول خود را در هر ثانیه رشد می کند، به شما اجازه می دهد پول خود را برای تحقیق صرف کنید، بنابراین شما می توانید پول بیشتری را صرف … تحقیق خرید گیفت کارت اپل جمع آوری طلا. چرا مهم نیست البته، این هیجان گرفتن عدد بالاتر ساخت اپل آیدی.

YouTube

بدون شرح

شادی خرید گیفت کارت اپل Townhall Builder: Clash for Elixir زخم ناز خرید گیفت کارت اپل اژدها بی نظیر ساخت اپل آیدی. به خصوص توضیح دهید که چرا شما اژدها دارید تا به شما نشان دهد چه کاری باید انجام دهید، اما شما می توانید اژدها های سفارشی را خرید گیفت کارت اپل یک گودال اژدها راحت بگیرید خرید گیفت کارت اپل مقادیر کوچکی خرید گیفت کارت اپل طلا را که به صورت تصادفی خرید گیفت کارت اپل اژدهای اضافی عبور می کند، کاهش دهید.

Townhall Builder: Clash for Elixir، بدیهی ساخت اپل آیدی که یک ادم ساده لوح ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل هر کارگر خوب، شما را مجبور می کند تا پول بیشتری را درخواست کند تا بتواند بازی را ادامه دهد خرید گیفت کارت اپل نمره عالیتری کسب کند. در بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های دیگر این ژانر، اغلب دلایل برای ادامه بازگشت پس خرید گیفت کارت اپل بیست دقیقه اول بازی وجود دارد – گاهی اوقات این پاداش اضافی برای زمان پخش متوالی ساخت اپل آیدی، در غیر این صورت، این نوع پاداش یا سیستم بازنشانی ساخت اپل آیدی که به «اعتبار» اجازه می دهد خرید گیفت کارت اپل بازگشت به همان ابتدا، اما با پاداش بسیار جالب.

Townhall Builder: Clash for Elixir به نظر نمی رسد که هیچ کدام خرید گیفت کارت اپل آن را داشته باشد. هیچ چیز برای بازگشت شما وجود ندارد خرید گیفت کارت اپل هیچ چیز برای حفظ شما در مسابقه به سمت بالا نیست. این باعث می شود که بازی تا حدودی تلخ خرید گیفت کارت اپل تقریبا ناقص باشد؛ چرا چیزی وجود ندارد که بتوانم به طور قابل اعتمادی قلاب کنم؟

این باعث می شود که بازی تا حدودی توخالی خرید گیفت کارت اپل تقریبا ناقص باشد؛ چرا چیزی وجود ندارد که به من اعتماد کند؟

فرصت های زیادی برای صرف هزینه های واقعی در جواهرات اضافی برای دریافت پاداش های بیشتر وجود دارد، اما دلیل بسیار کم برای ادامه بازی.

به گفته این، جادوگر خرید گیفت کارت اپل شیوه بازی گیم پلی معرفی شده به این بازیگر شایان ستایش خرید گیفت کارت اپل لذت بخش ساخت اپل آیدی. رضایت بخش ساخت اپل آیدی برای هدایت کوتوله ها به منزله به خاطر لذت بردن خرید گیفت کارت اپل آن، لذت بردن خرید گیفت کارت اپل تماشای پول تیک تا خرید گیفت کارت اپل آن را دور خرید گیفت کارت اپل یک قطار مناسب راحت، برای جدا کردن پول هیچ کس نمی داند که در آن.

با وجود این عدم قابلیت پخش خرید گیفت کارت اپل یا رانندگی به عقب، Townhall Builder: Clash برای Elixir مدیریت می شود زیبا خرید گیفت کارت اپل دمدمی مزاج، در حالی که هنوز دارای بسیاری خرید گیفت کارت اپل نشانه های سبک idler

این ممکن ساخت اپل آیدی شما را به بازگشت خرید گیفت کارت اپل تنظیم مجدد بازگرداند، اما شما را سرگرم خواهد کرد خرید گیفت کارت اپل این رضایت کوتاه مدت را به سمت بالا تیکچر می کند؛ حداقل برای مدت کمی.

WP-Appbox: Townhall Builder: Clash for Elixir (Free + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*