Trending – آیا گوگل کپی توییتر | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�اگر چه قادر به دیدن آنچه که روند ساخت اپل آیدی شبیه به ارائه سایت های رسانه های اجتماعی ساخت اپل آیدی، گوگل در درجه اول به جستجو که در حجم بالا ساخته شده ساخت اپل آیدی به مخالفت با اخبار متمرکز شده ساخت اپل آیدی. به همين دليل، در محتوايي ​​که با اين ويژگي ارائه مي شود، مشابه آن با هم متفاوت ساخت اپل آیدی. با توانایی دیدن آنچه که جستجوهای مورد علاقه برای یک منطقه خاص ساخت اپل آیدی، کاربران می توانند احساس برخی خرید گیفت کارت اپل موضوعات محبوب را که شامل بیشتر خرید گیفت کارت اپل اخبار مانند حوادث یا منافع دیگر کاربران Google می شوند، دریافت کنند.

فراتر خرید گیفت کارت اپل جستجوهای تکراری، این برنامه هوش مصنوعی خرید گیفت کارت اپل مکانیسم های کمک پیشگیرانه را برای نشان دادن پاسخ های پرسش های مختلف قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه به طور کامل در نوار جستجو وارد شوند، استفاده می کند. به عنوان مثال، اگر یک کاربر علاقه مند به دانستن پیش بینی آب خرید گیفت کارت اپل هوا برای یک منطقه خاص باشد، همانطور که آنها نام شهر خرید گیفت کارت اپل اولین حرف «هوا» را تایپ می کنند، جزئیات آب خرید گیفت کارت اپل هوایی به طور خودکار در زیر نوار جستجو نمایش داده می شود. این امر ابعاد جدیدی را نسبت به سهولت استفاده به ارمغان می آورد به این ترتیب که کاربران نیازی به تکمیل جستجوهای خود برای دریافت اطلاعاتی که آنها به دنبال آن هستند . به عنوان یک فرمت برای جستجوهای تکمیل خودکار، گوگل در حال حاضر روند جستجوی پاسخ های بی اهمیت را به مراتب راحت تر خرید گیفت کارت اپل سریع تر ساخته ساخت اپل آیدی.

با استفاده خرید گیفت کارت اپل این به روز رسانی های مهم، می تواند اعتبار فرضیه ای را مبنی بر این که ویژگی سه گانه یک کپی محرمانه خرید گیفت کارت اپل آنچه قبلا توسط توییتر خرید گیفت کارت اپل فیس بوک انجام شده ساخت اپل آیدی، دشوار ساخت اپل آیدی. هرچند این ویژگی در گوگل نشان می دهد که جستجوهای محبوب ترین برای یک زمان خرید گیفت کارت اپل منطقه خاص ساخت اپل آیدی، محتوای تکراری در سایت های مختلف رسانه های اجتماعی شامل اخبار صرفا اخبار ساخت اپل آیدی. اگر چه متفاوت ساخت اپل آیدی، شباهت بین این دو وجود دارد، اما با این وجود برای کاربران مفیدتر ساخت اپل آیدی زیرا آنها قادر به دریافت اطلاعاتی هستند که باید قبلا به صورت دستی جستجو شوند.

WP-Appbox: Google – جستجوی فقط برای موبایل (رایگان، فروشگاه App) →

WP-Appbox: Google (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*