Trivia Your Way to the Top | گیفت کارتدر زیر پنج برنامه کاربردی ساخت اپل آیدی که دانش شما را به حد پایین می برد:

مسابقه تا (iOS، Android)

امتحان کردن یک راه سرگرم کننده برای تست دانش خود را در برابر هر دو دوست خرید گیفت کارت اپل غریبه خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان، در طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل موضوعات ساخت اپل آیدی. موضوع خود را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل با کسی جفت کنید تا معلوم خرید گیفت کارت پلی استیشن متخصص واقعی در مورد موضوع مورد نظر شما چه کسی ساخت اپل آیدی. شما هر دو با همین سوال خرید گیفت کارت اپل چهار پاسخ ممکن پاسخ داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، درست می کنید خرید گیفت کارت اپل امتیازات دریافت می کنید، سریعا به سرعت دریافت می کنید خرید گیفت کارت اپل امتیاز بیشتری خواهید گرفت. هنگامی که به انتهای دور می رسید می توانید نمره هر دو بازیکن را ببینید خرید گیفت کارت اپل تاج خرید گیفت کارت اپل تخت را به دست آورده اید.

QuizUp خیلی بزرگتر شد!

آپلود شده توسط QuizUp در ۲۰۱۵-۰۵-۱۹

مسابقه: بازی لوگو (آندروید)

چقدر شما واقعا آرم شرکت ها را می شناسید؟ با مسابقه: Logo Game شما می توانید پیدا کنید خرید گیفت کارت اپل رقابت کنید تا ببینید که چگونه با بازیکنان دیگر مقایسه کنید. دسته های مختلف لوگو شامل شرکت های مواد غذایی، آرم بریتانیا خرید گیفت کارت اپل مارک های ورزشی وجود دارد. آیا می توانید چالش را کامل کنید خرید گیفت کارت اپل نام تجاری که هر آرم قبل خرید گیفت کارت اپل زمان برآورده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، نام گذاری کنید؟ Logo Game به سرعت می تواند اعتیاد آور باشد زیرا شما تلاش می کنید تا آن را به بالای صفحه هیئت مدیره هدایت کنید. بازی های مشابه موجود در فروشگاه برنامه اپل برای هر کسی که با یک آیفون به دنبال تست دانش خود خرید گیفت کارت اپل لوگو ساخت اپل آیدی، وجود دارد.

HQ Live Trivia (iOS، Android)

همیشه می خواستم در یک نمایش تلویزیونی واقعی باشم، پاسخ دادن به سوالاتی برای پول واقعی خرید گیفت کارت اپل نه فقط نمره ای که می توانستم در مورد دوستانت بمانم، با HQ Live Trivia می توانستید بدون نیاز به ترک خانه تان باشد. هر روز در ساعت ۹ بعد خرید گیفت کارت اپل ظهر HQ Live Trivia کاربران را خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان در اختیار شما می گذارد تا بتوانید در یک نمایش زنده بازی با قیمت واقعی برای کسانی که موفق به شکستن سوال نهایی شده اند، شرکت کنید. در هر سطح شما با یک سوال طراحی شده برای تحریک دانش خود به محدودیت ها، پاسخ درست را دریافت خواهید کرد خرید گیفت کارت اپل به سطح بعدی حرکت خواهید کرد، اشتباه می کنید خرید گیفت کارت اپل شما بیرون هستید اما نگران نباشید زیرا یک جدید وجود دارد هر روز نشان می دهد.

Blank Map Quiz (Android)

Blank Map Quiz دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که آن را به نام می گوید، یک نقشه خالی خرید گیفت کارت اپل جهان خرید گیفت کارت اپل دنباله ای خرید گیفت کارت اپل سوالات طراحی شده برای تست اینکه چقدر شما می دانید که کشورهای در جهان هستند. رقابت با دوستانی که دوست دارند سفر کنند خرید گیفت کارت اپل بفهمند که واقعا بهترین جهان را می شناسد. Blank Map Quiz به راحتی می توانید یک بازی اعتیاد آور تبدیل کنید، همانطور که سعی می کنید بالاترین نمره خود را ببرید خرید گیفت کارت اپل در عین حال خود را برای بهبود دانش جهانی خود به چالش بکشید. نقشه خالی نیز می تواند به عنوان یک ابزار سرگرم کننده برای کمک به شناختن نامگذاری کشورها در جهان مورد استفاده قرار گیرد.

مسابقه نقشه خالی

Gameplay for Thats نقشه خالی مسابقه بسیار خنده دار، بازی نقشه نئون. نئون روشن، کمی روانگردان، مسابقه نقشه جهان. کشورها را در نقشه خالی در سریعترین زمان ممکن پیدا کنید. این مسابقات به شرح زیر ساخت اپل آیدی: – اروپا – آمریکای شمالی / جنوب امریکا – آسیا – آفریقا – اقیانوسیه – تمام جهان خرید گیفت کارت اپل با سطوح دشواری خرید گیفت کارت اپل کشورهای آسان (کشورهای بزرگ خرید گیفت کارت اپل پرجمعیت) به گناه (همه جزایر کوچک).

حدس بزنید فیلم – مسابقه فیلم (iOS، Android)

حدس بزنید که فیلم باید برنامه ای برای هر کسی که فیلم ها را دوست دارد داشته باشد خرید گیفت کارت اپل خودشان را در دانش فیلم های گسترده اش تحریک کند. در حال حاضر در حال حاضر بیش خرید گیفت کارت اپل ۴۰۰ فیلم برای حدس خرید گیفت کارت اپل برنامه به طور مداوم به روز رسانی آن تقریبا غیر ممکن ساخت اپل آیدی که توسط Guess The Movie به چالش کشیده نشود. دانش خود را آزمایش کنید خرید گیفت کارت اپل ببینید که چقدر شما واقعا در مورد فیلم ها می دانید، شما همچنین می توانید دسترسی به سطح رهبر را ببینید که چگونه نمرات خود را با دوستان خرید گیفت کارت اپل مردم خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان مقایسه کنید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*