Unblur – ترکیبی خرید گیفت کارت اپل ژانرها برای ساختن یکپارچه کردن یک تصویر حتی بیشتر سرگرم کننده | گیفت کارتUnblur یک بازی پازل ساخت اپل آیدی که عناصر تصمیم گیری بصری را با املا ترکیب می کند.

بازی های پازل در طول چندین بار تکرار شده اند. برخی خرید گیفت کارت اپل آنها مبتنی بر فیزیک هستند، برخی خرید گیفت کارت اپل آنها پازل منطقی ساده خرید گیفت کارت اپل ساده هستند خرید گیفت کارت اپل برخی دیگر ترکیبی خرید گیفت کارت اپل انواع شیوه های مختلف بازی هستند.

با این حال، یکی خرید گیفت کارت اپل کلاسیک ترین سبک های پازل بازی یک پازل بصری ساخت اپل آیدی، که ایده اصلی خرید گیفت کارت اپل obfuscating یا پنهان کردن یک تصویر خرید گیفت کارت اپل تلاش برای کشف کردن آنچه که در واقع ساخت اپل آیدی.

متأسفانه، گاهی اوقات می تواند کمی محدود خرید گیفت کارت اپل نه به اندازه کافی سرگرم کننده برای نگه داشتن شما بازی. برای تشویق طول عمر، بهترین کاری که باید بکنید این ساخت اپل آیدی که یک نوع متفاوت خرید گیفت کارت اپل گیم پلی را برای مخلوط کردن اضافه کنید.

بازنویسی نمونه خوبی خرید گیفت کارت اپل این نوع بازی mashup ژانر بازی ساخت اپل آیدی، زیرا هر دو بازی پازل بصری همراه با یک بازی کلمه ساخت اپل آیدی.

در هر سطح، شما با یک تصویر متفاوت ارائه شده ساخت اپل آیدی که بسیار مبهم بوده ساخت اپل آیدی. شما می توانید تا ده برابر تصویر را رفع نکنید، هر زمان که بخواهید این کار را انجام دهید، مقدار امتیازات را کاهش می دهد. در حالی که اولین انفجار آزاد ساخت اپل آیدی، هر یک خرید گیفت کارت اپل انفجارهای متوالی کمی بیشتر خرید گیفت کارت اپل نقاط خود هزینه می کند، خرید گیفت کارت اپل این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که کاملا واضح خرید گیفت کارت پلی استیشن که شما باید با دقت صرفه جویی در نقاط خود را انجام دهید خرید گیفت کارت اپل سعی نکنید بازنویسی کنید، مگر اینکه واقعا به آن نیاز دارید.

هر سطح، شما با یک تصویر متفاوت ارائه شده ساخت اپل آیدی که بسیار مبهم ساخت اپل آیدی.

هنگامی که شما فکر می کنید می دانید که در واقع هدف شیفته ساخت اپل آیدی، پس خرید گیفت کارت اپل آن می توانید خرید گیفت کارت اپل بعضی خرید گیفت کارت اپل حروف زیر تصویر استفاده کنید تا آن را بیازمایید. اگر با پاسخ پاسخ می گویید، می توانید خرید گیفت کارت اپل سرنخ های چندگانه استفاده کنید یا برخی خرید گیفت کارت اپل نامه های غیر ضروری را خرید گیفت کارت اپل صندوق نامه خود حذف کنید.

بازی نهایی پشت انفجار یکی خرید گیفت کارت اپل تلاش ها برای حدس زدن تصویر ساخت اپل آیدی – شگفت آور دشوار ساخت اپل آیدی حتی تلاش برای کشف کردن آنچه که هر تصویر بدون unblouring آن حداقل چند بار، اما مشکل این ساخت اپل آیدی که اگر شما آن را بازنویسی چهار بارها، امتیاز بیشتری کسب می کند، زیرا شما برای تکمیل آن به عنوان پاداش دریافت می کنید. اگر شما همیشه باید آن را چهار بار یا بیشتر بازنویسی کنید، شما به سرعت خرید گیفت کارت اپل نقاط خارج می شوید خرید گیفت کارت اپل اساسا فقط بازی را خرید گیفت کارت اپل دست می دهید.

این یک وضعیت دشوار را ایجاد می کند که احتمالا شما بعد خرید گیفت کارت اپل چند سطوح شروع به مبارزه می کنید، اگرچه بیش خرید گیفت کارت اپل ۹۰۰ سطح به طور واقعی خرید گیفت کارت اپل آن لذت می برید.

بیش خرید گیفت کارت اپل ۹۰۰ سطح به طور واقعی برای لذت بردن وجود دارد

بازنشستگی می تواند به عنوان یک بازی ناامید کننده در ابتدا احساس کند، زیرا تصاویر تقریبا کاملا غیرممکن ساخت اپل آیدی. با این حال، هرچه بیشتر شما آن را بازی می کنید، بهتر ساخت اپل آیدی که آن را دریافت کنید، تا زمانی که نهایتا شما تنها می توانید هر تصویر را تنها پس خرید گیفت کارت اپل یکبار نتوانید کار کنید.

بازنویسی یک بازی کامل نیست، اما با توجه به تلاش هایش برای متمایز کردن ژانرهای مختلف، کار شگفت انگیزی در ایجاد تجربه لذت بخش خرید گیفت کارت اپل لذت بخش ساخت اپل آیدی تا بارها خرید گیفت کارت اپل بارها بازی کند.

امتیاز ما

پرستاران مهاجران
ترکیب بزرگی خرید گیفت کارت اپل دو ژانرهای مختلف بازی. هزینه نقطه برای هر یک خرید گیفت کارت اپل نادیده گرفتن می تواند احساس درد خرید گیفت کارت اپل دردناکی برای حفظ آن باشد.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

unblur.app – تصویر مسابقه (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


unblur.app: تصویر حدس خرید گیفت کارت اپل عکس مسابقه پازل (رایگان + ، Google Play) →

unblur.app: تصویر حدس خرید گیفت کارت اپل عکس مسابقه پازل


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*