Wordiamo – Scrabble با پیچ و تاب | گیفت کارتدر Wordiamo، بازیکنان در چالش سر کلمات به سر می برند، هر دو تلاش می کنند که با استفاده خرید گیفت کارت اپل حروف محدودی که به آنها داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، به عنوان نمره ای بالایی دست یابند.

این بازی بسیار شبیه به Scrabble ساخت اپل آیدی، با یک استثناء بزرگ؛ شما لازم نیست کلمات را در هیئت مدیره با هم ترکیب کنید. در Scrabble، هر کلمه باید همراه با نامه ای که قبلا در آن قرار دارد قرار گیرد.

در Wordiamo، این مورد نیست. در عوض، شما می توانید حروف خرید گیفت کارت اپل کل کلمات را در هر جایی که می خواهید در هیئت مدیره قرار دهید. در کنار آن، هنگام ایجاد یک واژه لغت جدید، شما در اطراف کلمه خود محافظت می کنید که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن دیگر بازیکن نمی تواند حرف های شما را به نفع خود استفاده کند. این حفاظت زمانی طول می کشد تا زمانی که شما خرید گیفت کارت اپل واژه کلمه برای ساختن واژه ها استفاده می کنید، به این معنی که شما می توانید نظریه های حریف خود را خرید گیفت کارت اپل بین بردن خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل نامه ها در هیئت مدیره، خرید گیفت کارت اپل گسترش فاصله بین شما خرید گیفت کارت اپل حریف خود.

YouTube

بدون شرح

هر کلمه دارای نمره فردی ساخت اپل آیدی، درست مانند Scrabble، اما اولین بار نامه ها قرار می گیرند، نمره اضافی را به دست می آورید، در هنگام قرار دادن کلمات اول، جایزه بزرگ را در نظر بگیرید.

یکی خرید گیفت کارت اپل عناصر کلیدی استراتژیک در Wordiamo، شناختن زمان اتصال جزایر کلام شما به دیگر بازیکنان ساخت اپل آیدی. دلیل آن ارزشمند این ساخت اپل آیدی که آن را تضمین می کند که شما نامه های بیشتری به کلمات پایه خرید گیفت کارت اپل خارج، به علاوه شما می توانید این حروف را خرید گیفت کارت اپل حریف خود محروم کنید.

دلیل آن ارزشمند ساخت اپل آیدی زیرا تضمین می کند که شما نامه های بیشتری به پایه کلمات خالی، به علاوه شما می توانید این حروف را خرید گیفت کارت اپل حریف خود محروم کنید.

Wordiamo جالب ساخت اپل آیدی زیرا مفهوم بازی ساده Scrabble طول می کشد خرید گیفت کارت اپل به آن یک پیچ خرید گیفت کارت اپل تاب منحصر به فرد را می دهد، بدون تغییر بسیاری خرید گیفت کارت اپل ویژگی های کلیدی خرید گیفت کارت اپل یا جنبه های بازی گیم پلی بازی کلاسیک.

با هر نوع بازی مانند این، طراحان باید میان کلیک خرید گیفت کارت اپل کشیدن یا یک رابط ساده کلیک را انتخاب کنند – Wordiamo با کلیک خرید گیفت کارت اپل کشیدن رفت، که گاهی اوقات در هنگام تلاش برای حرکت حروف اطراف یا لغو انتخاب کلمه اما، خوشبختانه، شما خرید گیفت کارت اپل خوشحالی می ترسید.

مسئله ای جزئی خرید گیفت کارت اپل این واقعیت ساخت اپل آیدی که ۸ کلمه نامه بلافاصله برنده می شوند؛ این بدان معنی ساخت اپل آیدی که ممکن ساخت اپل آیدی بازی را با موفقیت کامل به دست آوردن حروف راست، که می تواند کمی آزار دهنده باشد، پایان دهد.

… ممکن ساخت اپل آیدی بازی را با موفقیت کامل به درستی به پایان برسانید نامه ها، که می تواند کمی آزار دهنده احساس کنید.

به طور کلی، Wordiamo یک بازی رضایتبخش در بازی کلاسیک ساخت اپل آیدی که قابلیت های جدیدی را به وجود می آورد تا چیزی متفاوت باشد. UI کارآیی خرید گیفت کارت اپل جذاب ساخت اپل آیدی، در صورتی که تا به حال به مرور زمان کمی مبهم ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل ویژگی دو بازیکن به طور یکپارچه کار می کند خرید گیفت کارت اپل اجازه می دهد بازیکنان بدون هیچ مشکلی در راه اندازی بازی به سر بروند.

همچنین شما می توانید تصاویر را به راحتی به اشتراک بگذارید، بنابراین شما می توانید خرید گیفت کارت اپل دوستان خرید گیفت کارت اپل خانواده خود برای کمک به موقعیت های پیچیده کلمه کمک بگیرید! توانایی تماس با یک دوست همیشه در هنگام بازی کردن بازی های پازل همیشه مفید ساخت اپل آیدی.

Wordiamo نه تنها قابل حمل خرید گیفت کارت اپل راحت ساخت اپل آیدی، بلکه به اندازه کافی جدید ساخت اپل آیدی که سر شما را روشن کند خرید گیفت کارت اپل با وجود مسیرهای کلاسیک آن را بازی کند.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
پیچ خرید گیفت کارت اپل تاب های بزرگ در کلاسیک دست خرید گیفت کارت اپل پا زدن. آسان برای بازی خرید گیفت کارت اپل به اشتراک گذاری تصاویر برای کمک به شما تقلب! کنترل کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل کشیدن احساس در زمان بار سنگین ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

Wordiamo (رایگان + ، فروشگاه App) →

Wordiamo – بازی در هر نقطه. پل ها را بساز برنده توسط KO

http://appstore.com/wordiamo * کلمات کلیدی را در هر نقطه متصل به کلمات دیگر یا نه. * ساخت پل ها بین کلمات برای کسب پاداش. * ۸ نامه به طور مستقیم در گروه اصلی (سبز) به دست آوردن با شکستن. * طراحی شده برای ترویج کلمه مایع خرید گیفت کارت اپل یک صفحه باز.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*